null
Головна
    Глевахівська загальноосвітня                      школа І-ІІІ ступенів


08630 Київська обл., Васильківський р-н., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 20, тел/факс:04571-3-21-00,тел.:04571-3-20-85; електронна адреса schoolglevaha@ukr.net

Субота, 22.07.2017, 20:35
| RSS
Меню сайту
Нагорода
Наш сайт - переможець 5-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти в номінації «Вебометричний рейтинг»
Випадкове фото
,
Сайт існує
Статистика сайту
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Зареєстровані

Зареєстрованих на сайті

Всього: 561
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

З них

Адміністраторів: 1
Модератораторів: 2
Перевірених: 0
Звичайних користувачів: 558

З них

Чоловіків: 128
Жінок: 433

Погода
Погода в Украине
Провайдер
Провайдер, що надає школі Інтернет
crystal.in.ua
Головна » 2017 » Січень » 16 » В І Т А Є М О!
08:48
В І Т А Є М О!

    ВІтаємо наших учнів та їхніх наставників із перемогою у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів:

І м і с ц е
1. Канюка Богдан Степанович (8-В) – українська мова (Олійник І.О.)
2. Воропай Анна Олександрівна (9-А) – українська мова (Магдибор Л.М.)
3. Пішко Глорія Олегівна (10-А) – англійська мова (Струк Н.В.), географія (Цибенко В.М.), історія (Роззявко М.М.)
4. Ворсін Андрій Юрійович (11-А) – англійська мова (Дмітрова Л.В.)
5. Дерев’янко Іван Миколайович (9-А) – математика (Лущик Т.М.), німецька мова (Сільченко В.Ю.)

ІІ м і с ц е
1. Сало Богдан Андрійович (7-Б) – хімія (Капралюк І.О.)
2. Костюченко Іванна Олегівна (7-Б) – хімія (Капралюк І.О.)
3. Зданевич Валерія Олександрівна (11-А) – хімія (Капралюк І.О.)
4. Пішко Глорія Олегівна (10-А) – українська мова і література (Прядко Л.Л.), 
5. Ятченко І.Є. (10-А) – українська мова і література (Прядко Л.Л.), 
6. Нагній Христина Олександрівна (9-Б) – обслуговуюча праця ( Черняхівська А.А.)
7. Василевич Олександра Олексадрівна (8-В) – німецька мова (Сільченко К.В.)
8. Зданевич Валерія 11 клас— (фізика) Кукла І.К.
9. Ходос Михайло 7 клас—(математика) Лущик Т.М.
10. Канюка Богдан 8 клас— (математика) Лук’янець Л.І.
11. Ятченко Ірина 10 клас— (математика) Лущик Т.М.

ІІІ м і с ц е
1. Тітова Лічія Сергіївна (11-А) – біологія (Цішевська С.В.)
2. Судак Анна Сергіївна (8-Б) – зарубіжна література (Карпенко О.П.)
3. Черниш Тетяна Євгенівна (9-Б) – обслуговуюча праця
4. ( Черняхівська А.А.)
5. Нагній Христина Олександрівна (9-Б) – історія (Сінельник Г.П.)
6. Ковтунович Оксана Миколаївна (11-А) – історія (Роззявко М.М.) 
7. Канюка Богдан 8 клас— фізика ( Кукла І.К.)
8.Ятченко Ірина 10 клас— (економіка) Кукла І.К.
9. Ворсін Андрій 11 клас— (економіка) Кукла І.К.

 

Переглядів: 83 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу

Ми в мережі
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Партнери сайту
 Міністерство освіти і науки України  pedpresa.com банер
Захист прав дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Глевахівська ЗОШ © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz